GRAFIKA

Ludzie listy piszą! 3 wzory papeterii do pobrania

Podobno tradycja pisania listów zanika. Silnym konkurentem dla tradycyjnego listu stał się e-mail. Ciężko odmówić mu przydatności. Jednak sami przyznacie, że strasznie miło jest zajrzeć do skrzynki i znaleźć w niej list inny niż rachunki za wodę, czy gaz. Zdarza nam się więc pisać sporadycznie do przyjaciółek, do rodziny, babci, a także do bliskich chociażby listy z życzeniami.

Aby zachęcić Was do pisania listów przygotowałam dla Was papeterię. Na razie będą to wewnętrzne kartki, na których zamieścić możecie treść swojego listu. W niedługim czasie mam nadzieję dodać projekty nalepek na koperty i kartek okolicznościowych.

Każdy projekt przeznaczony jest na format A4 (210x297mm), lub coś proporcjonalnie mniejszego lub większego (250dpi). Każdy z obrazków jest odnośnikiem do pliku multimedialnego, który otwiera się na tej samej karcie.

Papeteria – wzór liściasty

kartka 1

kartka 2

kartka 3

Papeteria z peoniami

kartka 1

kartka 2

kartka 3

 

kartka 4

Papeteria z bukietem peonii

kartka 1

kartka 2

 

 

I tradycyjnie 🙂 Ważna informacja. Papeterię możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować do użytku osobistego. Nie możecie ich jednak udostępniać na swoich stronach ani sprzedawać. Jeśli udostępniacie planer w social mediach, dajecie go koleżance lub koledze, nie zapomnijcie powiedzieć o mnie i mojej stronie. Będzie mi bardzo miło 🙂 Ahoj!

297 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *