GRAFIKA

Planery dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla uczniów, klas i nauczycieli

Klasówki, kartkówki, ustne odpowiedzi i lektury. O tych ostatnich najłatwiej zapomnieć, prawda? Pani od polskiego mówi: zaczynamy omawiać Anię z Zielonego Wzgórza za dwa tygodnie i jakimś magicznym sposobem z dwóch tygodni nagle robią się dwa dni. W organizacji pracy pomogą Wam darmowe planery przeznaczone do wydruku na formacie A4. 

Planery dzienne

dla tych, przeciwko którym nauczyciele wytoczyli ciężką artylerię i wrzesień zaczęli prawdziwą kampanią książkową. Pomogą Wam zorganizować pracę w obrębie jednego dnia po szkole, lub na kolejne dni po szkole.

Planery tygodniowe dla uczniów i nauczycieli

pomogą Wam w organizacji pracy od poniedziałku do piątku.

Planery miesięczne dla uczniów

nie pozwolą zapomnieć o ważnych sprawdzianach zapowiedzianych z dużym wyprzedzeniem.

Planery tematyczne dla każdego

poświęcone są nauce do konkretnego sprawdzianu lub samodzielnej nauce np. języków obcych. Są to puste szablony, które uzupełnić możecie najważniejszymi informacjami i przypiąć na tablicy nad biurkiem tworząc przydatne „mapy myśli”.

Planery roczne klasowe

to coś zupełnie nowego. Stworzyłam je dla Was w formacie A3 dzięki czemu z łatwością przyczepicie je na tablicy z klasową gazetką, lub na drzwiach. W tym przypadku polecam Wam wydruk na papierze kredowym. Jest on bardziej wytrzymały na rozdarcia. Dzięki planerom rocznym zaznaczycie wspólne ważne chwile w życiu klasy takie jak: wycieczki klasowe, mikołajki, egzaminy, lub wyjątkowo ważne sprawdziany i testy, zaznaczycie kto jest przewodniczącym, zastępcą przewodniczącego  i skarbnikiem.

Planery dla nauczycieli

W planerach dla nauczycieli skupiłam się na organizacji rozkładu materiału, zarządzania „plusikami i minusikami” w tym nieprzygotowaniami, finansach klasowych (składkach), pomysłach i projektach oraz terminach ich realizacji.

Planery możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować do użytku osobistego lub klasowego. Nie możecie ich jednak udostępniać na swoich stronach ani sprzedawać. Jeśli udostępniacie planer w social mediach, dajecie go koleżance lub koledze, nie zapomnijcie powiedzieć o mnie i mojej stronie. Będzie mi bardzo miło 🙂 Ahoj!

Ważna informacja! Planery stworzone są przeze mnie. Jedne z grafik mojego autorstwa, inne z grafik, które znajdziecie na stronie freepik. (You are free to use this image: For both personal and commercial projects and to modify it. / In a website or presentation template or application or as part of your design.)

104 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *