GRAFIKA

Planery dzienne (zadaniowe i godzinowe) do pobrania

Planery dzienne to rozwiązanie dla tych, przeciwko którym nauczyciele wytoczyli ciężką artylerię i wrzesień zaczęli prawdziwą kampanią książkową. Będą jednak przydatne także maniakom organizacyjnym, którzy każdą naukę rozpoczynają od planowania, mycia okien, odkurzania całego domu i sprzątania pokoju (tak jak ja). Planery w tym wpisie pomogą Wam zorganizować pracę w obrębie jednego dnia po szkole, lub na kolejne dni po szkole. Naukę do konkretnego sprawdzianu, lub samodzielną naukę w trakcie roku szkolnego. 

Krótka instrukcja. Przycisk bierzesz i pobierasz służy do otworzenia pliku na nowej karcie. W ten sposób możecie go albo bezpośrednio wydrukować, albo zapisać na dysku i zanieść do drukarni. Plakaty przeznaczone są do wydruku na A4 lub na czymś proporcjonalnie mniejszym lub większym. Kilka danych technicznych: RGB, 250 dpi.

Planer botaniczny

Planer do nauki z danego dnia

Różowy minimalizm

Turkusowy splash!

Planer dla samych priorytetów

Planer diagramowy

do kompletu poniżej planer godzinowy

Planer godzinowy tęczowa akwarela

 

Planery możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować do użytku osobistego lub klasowego. Nie możecie ich jednak udostępniać na swoich stronach ani sprzedawać. Jeśli udostępniacie planer w social mediach, dajecie go koleżance lub koledze, nie zapomnijcie powiedzieć o mnie i mojej stronie. Będzie mi bardzo miło 🙂 Ahoj!

77 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *