FOTOGRAFIA,  W SIECI

Stockby.dominikaroseclay.com autorski projekt fotografii stockowej

Cześć! Nie rozgadując się zbytnio przedstawiam Wam swoje nowe dziecko, za które niestety nikt nie zapłaci mi 500 zł miesięcznie ale i tak mocno będę je kochać. Dzieckiem jest strona z moimi zdjęciami stockowymi udostępnianymi Wam w domenie publicznej.

Jeśli już jakiś czas mnie obserwujecie znacie moje konto na innych portalach ze zdjęciami stockowymi. Zawsze będę uważać, że publikacja zdjęć np. w domenie publicznej to dość dobry sposób promocji.

Publikacja zdjęć na pexels.com uruchomiła moją aktywność w sferze fotografii po miesiącach zniechęcenia i stagnacji. Darowizny od zupełnie obcych ludzi i ich zaangażowanie w moją pracę przerosło moje oczekiwania. Wiesz, że bardziej docenia się kiedy ktoś robi coś, czego wcale nie musi.

Zdjęcia dodaję grupami. Muszę opatrzeć je odpowiednimi hashtagami aby były dla Was znajdowalne w intuicyjny sposób. Staram się układać je kolorystycznie by utrzymać estetykę strony.

Jak każda strona, którą prowadzę, tak też stockby.dominikaroseclay.com jest oparta na WordPressie. Niesie to ze sobą pewne ograniczenia ale jest też proste w obsłudze dla mnie jako właściciela strony.

Co więcej powiedzieć? Chyba nic 🙂 Na zdrowie! Korzystajcie jeśli tylko coś Wam się spodoba. Przed użyciem zdjęcia przeczytajcie licencję znajdującą się na dole strony.

72 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *