GRAFIKA,  Gry,  LIFESTYLE

Dzień Mamy – czas sprawdzić kto wie o Was najwięcej!

Darujcie sobie dzisiaj kwiaty i czekoladki bo … z kwiatów cieszymy się tylko z grzeczności, a kiedy zjemy czekoladki mamy wyrzuty sumienia.

Nic tak nie poprawia humoru mamie jak całus z zaskoczenia i po prostu wspólne spędzenie czasu.

Może nie marudźcie dzisiaj 10 000 razy o to, że nie możecie znaleźć skarpetki do pary, i że masło w lodówce naprawdę tym razem dobrze się ukryło.

Tak wiem … te jeansy, które są akurat w praniu też są mega ważne właśnie na jutro ale może by tak dzisiaj odpuścić?

Pierwszy raz zrozumiałam, że się starzeje w chwili kiedy na dzień kobiet bardziej ucieszyłam się z tego, że mąż umył mi piekarnik niż z tego, że wręczył mi bukiet tulipanów (a uwierzcie mi bardzo lubię tulipany).

Zaraz odezwie się tłum kobiet, które będą twierdziły że bardzo lubią dostawać bukiety kwiatów za kilkadziesiąt złotych na różne okazje i bez okazji. Mam zamiar komentarze te i wiadomości zupełnie ignorować ponieważ mam misternie uknuty w głowie plan budować w Internecie propagandę na temat tego, że wydawanie pieniędzy na kwiaty cięte wydaje mi się zupełnie zbyteczne… Co innego doniczkowe, które na dłużej zostają z nami. Umówmy się jednak, że faceci baliby się dać w prezencie kwiatka w doniczce obawiając się, że oczekująca bukietu róż kobieta zdzieliłaby im tą doniczką w łeb.

Zaraz też podniosą się głosy o tym, że quiz jest seksistowski bo … nie zawarto w nim pytań o to, gdzie mama może trzymać śrubokręt lub gdzie tata może trzymać kosmetyki.

Umówmy się więc z góry, że quiz nie ma na celu obrażenia żadnych mniejszości narodowych, seksualnych ani nikogo w ogóle.

Zasada jest prosta – nie mówicie o sobie ale zawsze o tej drugiej osobie: tata o mamie lub dziecku, dziecko o mamie lub tacie.

94 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *