Źródła

logo małe

Informacje o źródłach:

I. Zdjęcia na stronie

używane na stronie zdjęcia pochodzą z trzech źródeł:

  • są to zdjęcia wykonane przeze mnie,
  • są to zdjęcia w domenie publicznej ze stron pexels.com lub pixabay,com ze względu na rodzaj domeny publicznej nie podaję tego źródła pod każdym postem.

II. Grafiki, gify, rysunki, infografiki

  • grafiki na stronie przewijające się w tle, lub ozdobniki wokół przycisków to przystosowane przeze mnie grafiki w domenie publicznej pochodzące ze strony freepik.com od tego użytkownika,
  • gify zamieszczone w postach pochodzą ze strony giphy,
  • grafiki w postach publikowane w formie darmowych plakatów do pobrania są mojego autorstwa, posiadam do nich prawa i nie zezwalam na ich powielanie i sprzedaż oprócz pobrania w celu użytku własnego,
  • grafiki w materiałach do nauki są albo mojego autorstwa, albo pochodzą ze strony freepik.com – zazwyczaj piszę o tym pod każdym postem.

III. Cytowane wypowiedzi

Jeśli w danym poście cytowanie są wypowiedzi np. profesora podaję ich źródło albo pod cytowaną wypowiedzią albo w tekście akapitowym przed cytowanym fragmentem. Podobnie z cytatami z książek. Jeśli w jakimś miejscu tego nie zrobiłam i narusza to czyjeś prawa do danej wypowiedzi lub fragmentu śmiało napisz do mnie o tym, jak najszybciej postaram się wprowadzić stosowne zmiany.

IV. Bibliografia

Z racji tego, że blog nie ma formy naukowej nie podaję pod każdym postem bibliografii. Być może z czasem założę dział bibliografia, w którym przyporządkuję  poszczególne pozycje z literatury naukowej (i nie tylko) do konkretnych kategorii na blogu. Na razie „literaturę”, czyli spis pozycji, z których korzystałam do stworzenia posta podaję tylko w przypadku postów stricte informacyjnych zawierających ogólne informacje oraz tych, w których tych źródeł jest więcej.

pięknie Wam to wszystko opisałam prawda?

podoba Ci się?

Postaw mi kawę!

Christian D. Larson

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie byś nie miał go na krytykę innych."

ZNALAZŁEŚ BYKA?

Naciśnij na zwierzątko.
Uporamy się z tym razem.